Blog > Komentarze do wpisu

Lukrecja, pieprz i olejek oregano - NIEAKTUALNE

Sprzedaż lub wymiana? Pisz:

jesienna.pomarancza@gmail.com

Lukrecja - korzeń cięty, 50g. Ważność: luty 2014r. 

Korzeń lukrecji jest bardzo słodki, więc można go dodawać do kawy, herbaty i wypieków. Zaleca się go przy infekcjach gardła i dróg oddechowych oraz problemach żołądkowych. Lukrecja działa również moczopędnie, przeczyszczająco, przeciwzapalnie, podnosi ciśnienie krwi. Pozytywnie o lukrecji wypowiadają się osoby chcące rzucić lub ograniczyć palenie papierosów. 

Cena: 6zł (posiadam 2 opakowania)

lukrecja

 

Pieprz cytrynowy - skład: sól, cukier, pieprz czarny, cebula, czosnek, kurkuma, kwasek cytrynowy, skórka z cytryny. Idealny do ryb i nietypowy. Ja nie mogę go zużyć z uwagi na to, że nie stosuję soli i cukru.

Termin przydatności: sierpień 2013 (na etykietce jest luty 2013 - z uwagi na to, że sprzedawca wydrukował za wiele takich opakowań). Waga 50g. Cena: 3zł.

pieprz cytrynowy

 

Naturalny olejek eteryczny z oregano - posiada bardzo silne antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości. Ważny do sierpnia 2014. Pojemność 7ml. Cena 6zł. (Posiadam 2 opakowania.)

olejek z oregano - antygrzybiczny antybakteryjny

 

Henna do włosów - kolor: chna (barwi na rudo). Ważność do marca 2013. Henna jest jednocześnie farbą i odżywką, nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie - wzmacnia ich strukturę. Cena: 3zł.

Henna Chna

 

Następne przedmioty niestety bez zdjęć - są w słoiczkach i wychodzą wyjątkowo niefotogenicznie. Zostały przesypane z oryginalnych opakowań do słoików.

 

Stewia curkowa - liść. Zamiennik cukru dla diabetyków i osób odchudzających się (zwłaszcza na dietach niskoglikemicznych i warzywno-owocowych). Data ważności: 31 styczeń 2015r.

Zawiera glikozydy około 200-300 razy słodsze od sacharozy, nie mając przy tym praktycznie ani jednej kalorii. Suszone liście są 30-45 razy słodsze od sacharozy – jedna łyżeczka sproszkowanych liści odpowiada szklance cukru. W przeciwieństwie do wielu sztucznych słodzików, słodkość stewii pozostaje bez zmian także w wysokich temperaturach, nadaje się, więc do gotowania i pieczenia. Stewia nie podnosi poziomu glukozy we krwi i może być używana przez diabetyków. Nie powoduje próchnicy zębów, a wręcz przeciwnie – działa bakteriobójczo i grzybobójczo

Masa: 25g (zajmuje mi cały słoik 290g po oliwkach). Cena: 15zł.

 

Yerba Mate Guarana i Granat - data ważności: 3- grudnia 2012. Masa: ok. 45-50g. Cena: 5zł.

 

Pyłek kwiatowy, 2/3 słoika (wielkość jak po przeciętnym dżemie), data ważności: grudzień 2012 (nie posiada aktualnej etykiety). Cena: 7zł.

sobota, 13 października 2012, jesiennapomarancza

Polecane wpisy

Komentarze
samozdrowie24
2012/12/18 16:19:04
ciekawe! :)
-
2017/12/20 13:41:05
tabletki na spalanie tłuszczu Mam dużo do usunięcia, nie mam problemów zdrowotnych oraz poszukuję mocnego spalacza czy jakiegokolwiek zestawu tabletek na spalanie tłuszczu. Do współczesnej fazy stosowałam l-karnityne zaś obecnym bliskie nic nie tworzące produkty. Właśnie chcę nadać się za siebie. Nie jem bardzo, a pomimo więc moja wartość staje w pas. Ze sensu na lekturę nie jestem oferty codziennych ćwiczeń, ani stosowania ścisłych diet. Nie kryję, że moim problemem jest choroba do słodyczy i podajania wieczorami.